DO PRÁCE NEBO DO ŠKOLY?

obálka

Nabídneme vám přehledné informace o jednotlivých profesích a možnostech dalšího uplatnění v Moravskoslezském kraji, které vám usnadní rozhodování.

Zvažujete co dále? Nevíte, jestli pokračovat ve studiu nebo jít pracovat? Pomůžeme vám zorientovat se ve svých schopnostech, dovednostech a vlastnostech. Zjistíme, jakým profesním směrem se dále vydat.

Poskytneme vám informace:

• o možnosti studiu na středních školách a vysokých školách,
  • o možnostech dalšího studia a získání pracovní praxe (dobrovolnictví, studium cizích jazyků, práce u nás i v zahraničí, přípravné kurzy na vysoké škole, pracovní a studijní stáže),
  • a pomůžeme se v tom zorientovat.

Pokud se rozhodnete nepokračovat v dalším studiu, zprostředkujeme vám atraktivní povolání v našem regionu. Společně zdoláme prvotní překážky, spočívající v dovednostech sebeprezentace před budoucím zaměstnavatelem apod.

Společně budeme hledat na trhu práce tak, aby se představa stala realitou.

ms pakt 19 | Žáci, studenti, absolventi

Simona Matisová

Projektová manažerka – kariérové poradenství

+420 737 669 440

smatisova@mspakt.cz

S čím vám můžeme poradit?

Odeslání tohoto formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů