Jak se k nám dostanete

kontakt | Jak se k nám dostanete

Adresa

ikona vlajky

Moravskoslezský pakt zaměstnanosti, z.s. Varenská 1414/1, 702 00 Ostrava

Vstup do budovy

Vstup do našich kanceláří se nachází ze zadní strany budovy.

mspakt1 e1684327835891 | Jak se k nám dostanete
přední strana budovy
IMG 3675 1 | Jak se k nám dostanete
zadní strana budovy

Jak se k nám dostanete?

MHD – V blízkosti naší budovy se nachází MHD zastávka Českobratrská, která má 3 stanoviště (vyznačená zeleně). Nejbližší tramvajová zastávka je Náměstí Republiky. Po výstupu projdete podchodem – východ Nemocnice Fifejdy. Vyhledejte si spojení prostřednictví IDOSu.

Kde zaparkovat?

Autem – Parkovaní je možné přímo u budovy, kde jsou rezervována 3 místa pro MS Pakt, další parkovací místa jsou vyznačena červenou na mapce níže. V případě potřeby je možno parkovat u obchodního centra Futurum v docházkové vzdálenosti cca 10 min, nebo na nedalekém sídlišti ale pozor – modrá místa jsou omezena na 2 hodiny stání.  

mapy 3 | Jak se k nám dostanete