Spolupráce škol a firem

Rectangle 8 | Spolupráce firem a škol
1

Odborné vzdělávání a příprava

Pomáháme středním školám a firmám prohloubit a zkvalitnit vzájemnou spolupráci. Společně s námi se firmy podílí na definování obsahu i rozsahu odborného vzdělávání spolupracující školy i její faktické realizaci na vlastním pracovišti. Škola tak udržuje kontakt s aktuálním vývojem v oboru.

Propojujeme firmy se středními školami, hledáme nové možnosti společného partnerství, pomáháme realizovat praktické vyučování ve firmě napříč všemi obory (učební i maturitní obory zaměřené na techniku, řemeslo, zemědělství i služby).

Naším cílem je žák kvalitně vzdělaný v oboru se znalostmi reálných pracovních návyků = absolvent přímo uplatnitelný na současném trhu práce.

Pokud máte zájem o více informací kontaktujte Jana Kelara

jkelar@mspakt.cz
2

Exkurze

Organizujeme exkurze pro žáky ZŠ a SŠ. Společně připravíme nabídku spolupráce se školami, vytipujeme školy vhodné pro spolupráci s vaší organizací. Navrhneme formu a průběh exkurze a zajistíme veškerou koordinaci se školami. Vaše firma získá nové informace a budete se podílet na přípravě lidských zdrojů v regionu. Postaráme se o veškerou propagaci na sociálních sítích.

Pokud máte zájem o více informací kontaktujte Antona Husovského

ahusovsky@mspakt.cz

FB 1 test 1024x1024 1 | Spolupráce firem a škol

Informace

Moravskoslezský pakt zaměstnanosti

+420 725 736 355

info@mspakt.cz

S čím vám můžeme poradit?

    Odeslání tohoto formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů