Budujeme komunitu školních kariérových poradců 

19. 06. 2024

Snimek obrazovky 2024 06 19 101843 | Budujeme komunitu školních kariérových poradců 

Jedno místo, jeden čas, jedno téma: Jak nejlépe uchopit rozvoj služeb kariérového poradenství ve školách? Podařilo se nám propojit nové absolventy MŠMT akreditovaného vzdělávacího programu “Kariérové poradenství prakticky” a zkušené kariérové poradce, kteří na ostravských základkách už pátým rokem usilují o společnou věc.  

Kromě ohlédnutí absolventů vzdělávání jsme prostor společného setkání na půdě Ostravské univerzity věnovali sdílení ověřené dobré praxe ze škol. Příležitost se potkat a navzájem se inspirovat pro práci a překonávání překážek poradci dlouhodobě oceňují. 

Pokud se o téma kariérového poradenství zajímáte, neváhejte se zapsat do dalšího běhu vzdělávacího programu, který plánujeme spustit od září, nebo si rezervovat místo na podzimní tematické konferenci. https://mspakt.cz/education-4-career-ii/