KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ

Hledáte pomoc s profesní orientací a budoucím uplatnění svých studentů? Poskytneme vám rychlou a přehlednou orientaci na trhu práce. Poradíme, kam dále směřovat studenty, kteří ve studiu dále nepokračují.

Zajímá vás uplatnění jednotlivých profesí na regionálním trhu práce? Potřebujete pomoci s profesní orientací svých žáků? Navštívíme vás ve škole a budeme se individuálně věnovat vašim potřebám. Poskytneme vám sdílený prostor pro výměnu zkušeností s kolegy z jiných škol.

V současné době pro vás připravujeme nástroj, který interaktivní formou propojí informace o jednotlivých profesích s realitou trhu práce. Bude určen nejen vám, ale i vašim studentům a samotným rodičům. Studenti dostanou možnost zjistit, zda jejich vysněná profese splňuje představy a očekávání. Naleznou zde informace týkající se finančního ohodnocení, potřebného vzdělání, pracovního prostředí, výhod, benefitů profese a dalšího uplatnění apod.

Nyní jsme ve fázi, kdy naši vizi konzultujeme se zástupci škol a výchovnými poradci. Máte-li zájem s námi již v této fázi spolupracovat, neváhejte a kontaktujte nás.

Kateřina Tvrdá
+420 739 687 908 ktvrda@mspakt.cz

Napište mi a ráda vám odpovím.