Aktuální dění

Návštěva zástupců SP ČR, MPO a MS Paktu v Brose CZ, spol. s r.o.

4. 12. 2019

Společnost Brose CZ, zapojená v pilotním projektu MS Paktu zaměřeném na ověřování prvků duálního vzdělávání v praxi, hostila ve středu 27. listopadu zástupce Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR), Ministerstva průmyslu ČR (MPO) a MS Paktu ve svém nově zbudovaném Středisku odborného vzdělávání.

Uchazeči o zaměstnání a volná pracovní místa v MS kraji podle klasifikace CZ-ISCO.

24. 10. 2019

Aktuálně naši analytici převedli jednu z dříve vytvořených analýz do softwaru POWER BI, díky kterému si i vy můžete jednoduše a interaktivně zobrazit potřebná data.

Národní cena kariérového poradenství 2019

10. 10. 2019

Ve čtvrtek 3. října pořádalo Centrum Euroguidance při domu zahraniční spolupráce 11. ročník konference „Národní cena kariérového poradenství 2019“

Česko-bavorská konference s naší aktivní účastí

10. 10. 2019

V úterý 8. října se v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně uskutečnila také Česko-bavorská konference & networking na téma „E#change for your digital future!“. V úvodní neveřejné panelové diskusi na témata Digital naiv nebo digital native? Jsme připraveni na budoucnost? a Odborné vzdělávání 4.0 ve strojírenství  jsme měli příležitost prezentovat názory na směr, kterým by se mělo ubírat odborné … Continued

Výstava ,,Život bez bariér“ na Černé louce

3. 10. 2019

Další ročník výstavy „Život bez bariér“ je tady. Výstava začíná již zítra a potrvá až do neděle. Přijďte se s námi zúčastnit konference o možnostech sociálního podnikání v pátek od 9:00 do 14:00. Po celou dobu výstavy si můžete nakoupit výrobky sociálního podniku BOTUMY nebo si vyzkoušet para hokej.