Aktuální dění

Národní cena kariérového poradenství 2019

10. 10. 2019

Ve čtvrtek 3. října pořádalo Centrum Euroguidance při domu zahraniční spolupráce 11. ročník konference „Národní cena kariérového poradenství 2019“

Česko-bavorská konference s naší aktivní účastí

10. 10. 2019

V úterý 8. října se v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně uskutečnila také Česko-bavorská konference & networking na téma „E#change for your digital future!“. V úvodní neveřejné panelové diskusi na témata Digital naiv nebo digital native? Jsme připraveni na budoucnost? a Odborné vzdělávání 4.0 ve strojírenství  jsme měli příležitost prezentovat názory na směr, kterým by se mělo ubírat odborné … Continued

Výstava ,,Život bez bariér“ na Černé louce

3. 10. 2019

Další ročník výstavy „Život bez bariér“ je tady. Výstava začíná již zítra a potrvá až do neděle. Přijďte se s námi zúčastnit konference o možnostech sociálního podnikání v pátek od 9:00 do 14:00. Po celou dobu výstavy si můžete nakoupit výrobky sociálního podniku BOTUMY nebo si vyzkoušet para hokej.

Zúčastníme se Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

3. 10. 2019

Na letošním MSV v Brně pořádá Česko-německá obchodní a průmyslová komora spolu s Bavorským státním ministerstvem hospodářství konferenci nazvanou „E#change for your digital future“.

Spolupráce na systémovém projektu MPSV Kompetence 4.0

2. 10. 2019

K prvnímu říjnovému dni jsme zahájili spolupráci na systémovém projektu MPSV Kompetence 4.0, jehož cílem je zmapování budoucích kompetencí jako součást systémových opatření pro vymezení požadavků trhu práce.