Zase po roce je tady Konference pro starosty měst a obcí

10. 11. 2023

2 | Zase po roce je tady Konference pro starosty měst a obcí

Zase pro rok tu máme skvělou konferenci „Starostové,“ určenou pro starosty měst a obcí v našem kraji. Byli jsme tam abychom jim společně s dalšími krajskými agenturami sdíleli naše služby. 

Nejpoptávanější službou je bezesporu už několik let kariérové poradenství pro jejich základní školy. Nově jsme představili projekt Trautom, určený pro velké firmy, které mají svá sídla v těchto obcích a městech. Exkurze, ty nesměly chybět, protože umožňují žákům základních škol navštívit a lépe pochopit práci a fungování obecních úřadů. 

Jsme hrdi na to, co můžeme nabídnout, a jsme rádi, že jsme mohli využít tuto příležitost k setkání a sdílení našich služeb.

Tak zase za rok!