Zajímáte se o nové trendy a přístupy k firemnímu vzdělávání? Chcete vědět, jak k němu přistupují špičkové firmy?

26. 04. 2022

email | Zajímáte se o nové trendy a přístupy k firemnímu vzdělávání? Chcete vědět, jak k němu přistupují špičkové firmy?

Na konferenci Invest MORE! v Landek Parku se dozvíte vše potřebné!

7. ročník konference Invest MORE!, která se uskuteční 25. května se tentokrát zaměří na téma „Budoucnost vzdělávání – Budoucnost firem“ a MS Pakt bude u toho! Na konferenci pořádanou společností Moravskoslezské Investice a Development, a.s., vystoupí řečníci a zástupci českého průmyslu a vzdělávacích institucí, kteří se zaměří na témata týkající se vzdělávání ve firmách. Jedním z nich bude i viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar.

Řeč bude nejen o správném a efektivním nastavení firemního vzdělávání, ale také například o tom, jaké kompetence budou do budoucna stěžejní pro zaměstnavatele či zaměstnance nebo jak jsou užitečné firemní akademie. Těšit se lze nejen na zajímavé přednášky, diskuze a následný networking, ale také na výborné občerstvení a nově na exkurzi v Hornickém muzeu včetně sfárání do dolu. „Firemní vzdělávání je jednou z priorit MS Paktu a jsme rádi, že se můžeme aktivně zapojit do programu konference,“ doplnil Martin Navrátil, ředitel MS Paktu zaměstnanosti.

email | Zajímáte se o nové trendy a přístupy k firemnímu vzdělávání? Chcete vědět, jak k němu přistupují špičkové firmy?

Kompletní informace o konferenci, jejím programu a registrační formulář je k dispozici zde na stránkách události.