webinář PORADENSKÉ SLUŽBY KRAJE

24. 02. 2021

Ve čtvrtek 24.2.2021 proběhne plánovaný bezplatný webinář PORADENSKÉ SLUŽBY KRAJE. Webinář, jehož hlavním cílem je seznámení zástupců zaměstnavatelů s webovou aplikací, bude probíhat online prostřednictvím MS Teams.

webinar ikowebb 1 | webinář PORADENSKÉ SLUŽBY KRAJE

Ve čtvrtek 24.2.2021 proběhne plánovaný bezplatný webinář PORADENSKÉ SLUŽBY KRAJE.
Webinář, jehož hlavním cílem je seznámení zástupců zaměstnavatelů s webovou aplikací, bude probíhat online prostřednictvím MS Teams.


Webinář je určen pro zaměstnavatele, kteří propouštějí své pracovníky.
Díky projektu Moje místo mohou svým zaměstnancům, se kterými museli ukončit pracovní poměr, nabídnout služby profesního poradenství zdarma a zařadit je do internetové aplikace pro snazší nalezení nového zaměstnání.
Smyslem aplikace je nalézt pro tyto zaměstnance uplatnění ještě ve výpovědní lhůtě tak, aby vůbec nemuselo dojít k registraci na úřadu práce.

Účastníci webináře se zorientují ve využívání aplikace, naučí se vložit vlastní nabídku propouštěných/propůjčovaných zaměstnanců, vyhledat vhodnou inzerovanou pozici a poptat ji – požádat o zaslání CV.

 
Využití aplikace je bezplatné pro firmy i jednotlivce se zájmem o profesní poradenství. 

PRO ÚČAST NA WEBINÁŘI SE PROSÍM REGISTRUJTE ZDE:   https://bit.ly/3qAVzMU