V Karviné to žije! Špičková gastronomie, Zámeček Petrovice a SŠ techniky a služeb je spojením, které slibuje nejen gurmánské zážitky

10. 05. 2022

fotka final final 2 | V Karviné to žije! Špičková gastronomie, Zámeček Petrovice a SŠ techniky a služeb je spojením, které slibuje nejen gurmánské zážitky

Slavnostní přípitek v krásném prostředí petrovického Zámečku odstartoval novou etapu spolupráce mezi Zámečkem Petrovice a.s. a Střední školou techniky a služeb v Karviné v učebním oboru Kuchař-číšník.

„Z uzavření této Deklarace o dlouhodobém partnerství máme velkou radost, jelikož v ní vidíme nejen cestu k prohloubení a zkvalitnění stávající spolupráce mezi firmou a školou, ale také příležitost k prezentaci Zámečku Petrovice jakožto prestižního zaměstnavatele, který významným způsobem přispívá k propagaci Karviné a jejího okolí. Špičková gastronomie má v Petrovicích u Karviné své místo a my pevně věříme, že profesionálové z hotelové kuchyně a zkušení číšníci předají učňům ze Střední školy techniky a služeb to nej ze svého umu,“ doplnila Hana Chovancová z MS Paktu.

fotka final final 2 | V Karviné to žije! Špičková gastronomie, Zámeček Petrovice a SŠ techniky a služeb je spojením, které slibuje nejen gurmánské zážitky