Úspěšná žena zvládne hravě kariéru i domácnost. Přijďte se přesvědčit na Konferenci plnou příběhů

20. 01. 2022

Pozvanka e1642666902723 | Úspěšná žena zvládne hravě kariéru i domácnost. Přijďte se přesvědčit na Konferenci plnou příběhů

Konference Úspěšná žena láká na atraktivní program v Impact Hub Ostrava ve středu 2. února od 9 do 15 hodin.

Na návštěvníky tam čekají mimo jiné příběhy a úspěchy zajímavých žen pod záštitou projektu Moje místo v MSK. Úspěšná žena je osvětovou konferencí na téma rovných příležitostí žen a mužů na trhu práce, kterou pořádá organizace Rovnovážka. MS Pakt bude také u toho!  Podrobnější informace o akci, pozvánku a registrační formulář naleznete na webu: https://www.uspesna-zena.cz/konference/. „Těšíme se na vás a pevně věříme, že vás téma zaujme,“ doplnila Petra Neusser z MS Paktu.