Tranzitní místa sklízí úspěchy!

07. 06. 2024

Tranzky cerven | Tranzitní místa sklízí úspěchy!

Náš projekt Tranzitní místa sociálních podniků v MSK+ úspěšně řeší problém zaměstnávání osob s kumulací hendikepů na trhu práce. Díky spolupráci s našimi partnery jsme již umístili více než dvě desítky klientů z Úřadu práce do zaměstnání. A stále pokračujeme!  

Úspěšnost našeho projektu potvrzuje i to, že jsme se včera aktivně podíleli na konferenci, kterou pořádala Agentura pro sociální začleňování a Liberecký kraj pod záštitou hejtmana Martina Půty a náměstka Petra Tulpy. Zde jsme měli možnost prezentovat a sdílet naše zkušenosti s dalšími partnery při začleňování lidí do zaměstnání. 

Pokud jste firma se zájmem o pomoc a máte chuť poskytnout šanci těm, kteří ji potřebují nejvíce, neváhejte nám napsat na email: kledvonova@mspakt.cz