MS PAKT pomáhá a radí firmám, jak překlenout finanční krizi

06. 04. 2020

tiskova zprava | MS PAKT pomáhá a radí firmám, jak překlenout finanční krizi

V rámci programu Antivirus vám pomůžeme s otázkami na podporu ze strany MPSV. Jsme součásti skupiny více organizací, která v rámci nového webu www.rychla-rada.cz poskytuje zaměstnavatelům informační podporu.

V rámci programu Antivirus vám pomůžeme s otázkami na podporu ze strany MPSV. Jsme součásti skupiny více organizací a radíme podnikatelům, jak s co nejmenšími finančními ztrátami překlenout pandemii koronaviru.

Podnikáte v Moravskoslezském kraji a museli jste kvůli koronavirové pandemii a mimořádným opatřením vlády omezit své ekonomické aktivity? Hrozí vám krach a život bez příjmů, na které jste byli zvyklí? Budete muset propouštět? Živnostníkům a dalším podnikatelům, kteří na tyto otázky odpoví kladně, nabízí pomoc nový krajský web rychla-rada.cz.

Pro stažení tiskové zprávy klikněte zde