Spolupráce mezi Hedvou a Střední školou průmyslovou v Krnově

04. 05. 2023

IMG 20230331 123751 resized 20230403 111511587 | Spolupráce mezi Hedvou a Střední školou průmyslovou v Krnově

Není to tak dávno co se na Černé Louce v Ostravě uskutečnila ReFashanda a nesměla tam chybět „naše“ Hedva Česká brokát, firma s obrovskou tradicí sídlící v našem regionu.  

Jsme moc rádi, že Hedva nezapomíná na spolupráci se školami. V loňském roce vzniklo, i díky našemu přispění, partnerství se Střední školou průmyslovou v Krnově, kde žáci dochází na odborný výcvik, v minulosti měli možnost účastnit se zajímavé exkurze přímo ve firmě a už teď domlouváme další aktivity. Mimochodem ReFashandy se tato škola účastnila také s bohatým programem: workshopovou řemeslnou zónu, kde si mohli návštěvnici vyzkoušet zpracování odpadových materiálů, tkaní na ručním tkalcovském stavu, tkaní na tkacím rámu, paličkování, háčkování, výroba špagátů z triček.  

Hedva myslí na všechny generace, od července se můžete zúčastnit komentovaných prohlídek. Tak neváhejte a rezervujte si své místo!   

MicrosoftTeams image 48 | Spolupráce mezi Hedvou a Střední školou průmyslovou v Krnově