Sladké partnerství mezi SŠGOS a Elizebet Art of Goodies je na světe

22. 12. 2022

1671695572265 | Sladké partnerství mezi SŠGOS a Elizebet Art of Goodies je na světe

Ani husté sněžení neodradilo zástupce Střední školy gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek,(https://www.ssgos.cz/) přijet podepsat Deklaraci partnerství do Elizebet Art of Goodies🎂 🍰 ve Frýdku-Místku, která od 1.9. přijala žáky z této školy, aby jim pomohla získat potřebné zkušenosti pro vykonání budoucího povolání cukrář.

Žáci zde naleznou dlouhodobé výrobní zkušenosti namixované s mladým přístupem a moderními technologiemi. 

Deklarace partnerství má za cíl podpořit činnosti, které rozvíjejí a prohlubují spolupráci školy a firmy. Tato spolupráce žákům přináší kvalitní přípravu pro povolání a pracovní kariéru prostřednictvím zabezpečení odborného vzdělávání v reálných podmínkách, seznámení se s firemní praxí, osvojení si pracovních, organizačních a kulturních návyků firmy. 

Žákům přejeme mnoho nabitých zkušeností.