ŠKODA EKOVA nově navázala spolupráci se Střední školou technickou a dopravní z Ostravy

01. 04. 2022

OKAP uvodni fotka EKOVA | ŠKODA EKOVA nově navázala spolupráci se Střední školou technickou a dopravní z Ostravy

Další partnerství střední školy a firmy je díky MS Paktu na světě!

Na konci března byla podepsána dlouhodobá spolupráce Střední školy technické a dopravní, Ostrava-Vítkovice, p.o. se společností ŠKODA EKOVA a.s., která se zaměřuje zejména na výrobu, modernizaci či rekonstrukci tramvají, trolejbusů nebo elektrobusů.

„Cílem partnerství je navázání dlouhodobé spolupráce školy a firmy, zajištění studentské praxe a zvýšení atraktivity oborů Autoelektrikář, Autolakýrník, Autotronik, Elektrotechnika, Karosář, Strojní mechanik a Mechanik elektrotechnik,“ doplnila Šárka Plačková z MS Paktu.

OKAP uvodni fotka EKOVA | ŠKODA EKOVA nově navázala spolupráci se Střední školou technickou a dopravní z Ostravy

Jedná se již o osmou dlouhodobou spolupráci mezi střední školou a firmou v rámci projektu Odborného, kariérového a polytechnického vzdělávání v MSK II.