S efektivními technikami hledání zaměstnání jsme seznámili žáky SPŠ chemické v Ostravě

25. 11. 2022

IMG 6765 scaled 1 | S efektivními technikami hledání zaměstnání jsme seznámili žáky SPŠ chemické v Ostravě

Mezinárodní den studentů jsme oslavili příjemným setkáním se žáky oboru Aplikovaná chemie Střední průmyslové školy chemické akademika Heyrovského, p.o.

Seminář probíhal hravou a zábavnou formou a žáci byli za interakce motivováni drobnými cenami. „Se 60 žáky jsme absolvovali druhou část semináře Efektivní techniky hledání zaměstnání/odborné praxe. Ukázali jsme si, kde hledat nabídky zaměstnání, jak sestavit CV, ať zaujme budoucího zaměstnavatele, jak správně telefonovat, na co si dát při pohovoru pozor, co je Assessment centrum neboli AC a spousty dalších zajímavých a užitečných informací,“ doplnila Šárka Plačková z MS paktu zaměstnanosti.

Děkujeme za milou návštěvu v MS Paktu. Žáci jsou nyní na odbornou praxi k zaměstnavatelům připraveni a už teď se těšíme na další společné setkání po absolvování praxí ve firmách. Seminář byl realizován v rámci projektu OKAP II.