Rozloučení s žáky 3.ročníku obor Prodavač

31. 05. 2023

tesco zaver 1 | Rozloučení s žáky 3.ročníku obor Prodavač

V pátek jsme se zúčastnili inspirativního rozloučení s žáky 3. ročníku oboru Prodavač ze Střední školy služeb a podnikání v Ostravě, které se konalo v prostorách společnosti Tesco v Ostravě – Třebovicích. Na tomto skvělém setkání jsme měli možnost vidět ocenění za jejich úsilí a úspěchy během odborného výcviku. Nechyběl ani dárkový balíček od Tesca, který byl poděkováním za jejich přínos.

Na rozloučení také manažer obchodního domu představil žákům zajímavé pracovní příležitosti a někteří z nich nabídku s radostí přijali, proto připomínáme ➡ je to skvělá příležitost pro firmu, jak si usnadnit nábor kvalifikovaných pracovníků a zároveň poskytnout žákům příležitost využít své dovednosti a znalosti získané během studia.

Spolupráce se školami je pro podniky neocenitelná. Tento příklad ukazuje, že silná vazba mezi podnikem a školou přináší mnoho výhod pro obě strany. Žáci mají možnost získat praktické zkušenosti a podporu při začátku své profesní kariéry, zatímco firmy mohou přímo získávat talentované a motivované pracovníky.

Přejeme všem žákům hodně štěstí při závěrečných zkouškách a do jejich budoucího života. Jsme si jisti, že díky jejich znalostem a podpoře, kterou obdrželi od Tesca, se stanou úspěšnými profesionály ve svém oboru. Držíme palce!