Projekt Tranzitní místa v sociálních podnicích v MS kraji+ pokračuje

28. 02. 2024

Tranzitni mista nahled | Projekt Tranzitní místa v sociálních podnicích v MS kraji+ pokračuje

Počátkem loňského září jsme zahájili realizaci projektu „Tranzitní místa v sociálních podnicích v Moravskoslezském kraji+“, který se zaměřuje na pomoc lidem s různými hendikepy najít a udržet si práci. Cílem je získat a udržet si pracovní místo prostřednictvím umístění v sociálním podniku a následně po 9 měsících na tranzitním místě přejít plynule na volný trh práce. 

Počátkem loňského září jsme zahájili realizaci projektu „Tranzitní místa v sociálních podnicích v Moravskoslezském kraji+“, který se zaměřuje na pomoc lidem s různými hendikepy najít a udržet si práci. Cílem je získat a udržet si pracovní místo prostřednictvím umístění v sociálním podniku a následně po 9 měsících na tranzitním místě přejít plynule na volný trh práce. 

No a nyní s radostí vypouštíme první skupinu absolventů! Tito absolventi jsou připraveni přidat se k pracovní síle na plný úvazek v jednom z našich partnerských sociálních podniku: BOTUMY.CZ, MELIVITA, CLEAR SERVIS.

Přejeme jim hodně štěstí na cestě za vysněnou prací.