Připravujeme studenty na skutečný pracovní život!  

05. 04. 2024

Navrh bez nazvu | Připravujeme studenty na skutečný pracovní život!  

Duben může být plný žertíků, ale my s našimi žáky nežertujeme. Naopak, vážně se zabýváme jejich budoucností a připravujeme je na skutečný pracovní život. Pravidelně spolupracujeme se žáky ze 12 středních škol, abychom jim pomohli objevit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Každému poskytujeme individuální podporu a odpovídáme na konkrétní otázky. 

Kam směřují naši absolventi? Někteří pokračují ve studiu, jiní nastupují do rodinných firem nebo korporátního prostředí. Každý najde svou vlastní cestu na trhu práce. Co nabízíme zaměstnavatelům, kteří se rozhodnou zaměstnat naše absolventy? Poskytujeme finanční příspěvek a společně budujeme lepší pracovní prostředí. Jste firmou, která by chtěla být součástí tohoto smysluplného projektu? Ozvěte se nám, rádi se s vámi spojíme.