Aktuální dění

MS PAKT přichází s aplikací pro párování zaměstnanců moravskoslezských firem

4. 11. 2020

Pro některé firmy není letošní rok moc příznivý. Některé naopak potřebují navyšovat své kapacity. Proto MS PAKT přichází s projektem Moje místo v MSK, který má za úkol najít řešení pro firmy, které své zaměstnance musí propustit nebo naopak mají zájem o nové pracovníky. 

Projekt Moje místo v MSK je rozdělen na dvě stěžejní části. První jsme si představili v minulém článkuDruhá část je určena pro firmy. Jedná se o produktonline aplikace pro firmy, tzv.chytrý matching, v jehož rozhraní mohou firmy sdílet nabídkua nebonaopak poptávku po zaměstnancích. 

Cílem online aplikace pro firmy (Chytrýmatching) jepakpárování volných lidských kapacit firem a poptávky ze strany ostatních firem.Jednoduše řečeno, pokud jedna firma zaměstnance hledá a druhá nabízí, tato aplikace je jednoduše propojí na základě předem definovaných parametrů.Takto mohou firmy usnadnit zaměstnancům přechod do nového zaměstnání, a to již v průběhu výpovědní lhůty před registrací na Úřadu práce.

Tento projekt samozřejmě stále optimalizujeme po konzultacích s personalisty firem a dalšími partnery. Chceme pro Moje místo v MSK najít dlouhodobé uplatnění, které bude pro firmy jasnou volbou při hledání či nabídce zaměstnanců.