MS PAKT přichází s aplikací pro párování zaměstnanců moravskoslezských firem

04. 11. 2020

aplikace pro firmy | MS PAKT přichází s aplikací pro párování zaměstnanců moravskoslezských firem

Pro některé firmy není letošní rok moc příznivý. Některé naopak potřebují navyšovat své kapacity. Proto MS PAKT přichází s projektem Moje místo v MSK, který má za úkol najít řešení pro firmy, které své zaměstnance musí propustit nebo naopak mají zájem o nové pracovníky. 

Projekt Moje místo v MSK je rozdělen na dvě stěžejní části. První jsme si představili v minulém článku. Druhá část je určena pro firmy. Jedná se o produkt online aplikace pro firmy, tzv. chytrý matching, v jehož rozhraní mohou firmy sdílet nabídku a nebo naopak poptávku po zaměstnancích.  

Cílem online aplikace pro firmy (Chytrý matching) je pak párování volných lidských kapacit firem a poptávky ze strany ostatních firem. Jednoduše řečeno, pokud jedna firma zaměstnance hledá a druhá nabízí, tato aplikace je jednoduše propojí na základě předem definovaných parametrů. Takto mohou firmy usnadnit zaměstnancům přechod do nového zaměstnání, a to již v průběhu výpovědní lhůty před registrací na Úřadu práce. 

Tento projekt samozřejmě stále optimalizujeme po konzultacích s personalisty firem a dalšími partnery. Chceme pro Moje místo v MSK najít dlouhodobé uplatnění, které bude pro firmy jasnou volbou při hledání či nabídce zaměstnanců.