Návod na používání aplikace Cesta k zaměstnání

27. 01. 2023

Snimek obrazovky 2023 01 31 210859 | Návod na používání aplikace Cesta k zaměstnání

Nevíte, jak si zahrát naši aplikaci Cesta k zaměstnání? Pak neváhejte a pusťte si naše nové instruktážní video:

https://www.youtube.com/watch?v=GPptqyBCALQ 
 
Během února pro vás chystáme i workshopy, kde Vám aplikaci detailně představíme a můžete si rovnou zarezervovat modelovou hodinu na Vaší škole (9.2. Nový Jičín, 10.2. Ostrava). Svou školu můžete zaregistrovat na emailu ktvrda@mspakt.cz. 
 
Zároveň děkujeme za všechny pozitivní zpětné vazby, které se nám od vás dostávají napříč celou ČR. A velké díky patří TŘINECKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A VEŘEJNÉ SPRÁVY a Střední škola Jablunkov za možnost realizace modelových hodin – bylo to skvělé a těšíme se na další modelové hodiny.

Už teď máme přihlášeno 20 tříd.