Poslední setkání před prázdninami

04. 07. 2023

MicrosoftTeams image 52 | Poslední setkání před prázdninami

Intenzivní konec školního roku byl pro nás završen dvoudenním výjezdním školením na téma „Trh práce“. Se třemi skvělými kolegy a partou pedagogů jsme vytvořili úžasnou atmosféru. Aktuální megatrendy na trhu práce byly proloženy aktivitami z oblasti karierního poradenství a navrch sdílení osobních zkušeností a vzájemná podpora. Moc jsme si to užili.  

Krásné prostředí, ve kterém se školení konalo, nám dodalo další motivaci a energii. Odezvy od pedagogů byly skvělé a my cítíme, že i takhle může vypadat práce snů.

Přejeme všem učitelům nádherné prázdniny! Zasloužíte si odpočinek a relaxaci po náročném školním roce. 

Těšíme se na další setkání a společnou práci ve školním roce před námi!