Poskytování podpory ukrajinským občanům při hledání práce

18. 07. 2023

Letak zamestnani CJ verze 19 04 | Poskytování podpory ukrajinským občanům při hledání práce

Rádi pomáháme lidem najít své místo v kraji, a proto jsme neváhali podpořit také ukrajinské uprchlíky, kteří čelí mnoha překážkám při hledání nového života, včetně bariér při vstupu na trh práce. 

Projekt Ukrajina je právě zde, aby podpořil tyto uprchlíky při jejich integraci do nového prostředí a překonání překážek v hledání zaměstnání. Spolupráce se zaměstnavateli v MSK je klíčová pro zajištění pracovních příležitostí a vytvoření lepší budoucnosti pro ty, kteří byli postiženi válkou.  

Jsme hrdí na to, že projekt Ukrajina získal finanční podporu EU! Naším cílem je podpořit a pomoci celkem 400 osobám z cílové skupiny. Plánujeme nalézt pracovní uplatnění na trhu práce pro minimálně 300 z nich a poskytnout nadstandardní podporu minimálně 40 lidem.