Podpora odborných praxí u zaměstnavatelů se rozjíždí i v novém školním roce

07. 09. 2022

20220412 085736 | Podpora odborných praxí u zaměstnavatelů se rozjíždí i v novém školním roce

Nový školní rok je tady a s ním i obnovení spolupráce středních škol a firem v rámci projektu OKAP II.

MS Pakt bude i nadále intenzivně pomáhat středním školám při plánování, zajištění a hodnocení spolupráce se zaměstnavateli v oblasti odborných praxí u maturitních oborů. Loni jsme aktivně zapojili Obchodní akademii a Vyšší odbornou školu sociální, p.o., Střední průmyslovou školu chemickou akademika Heyrovského, p.o. a PrimMat – Soukromou střední školu podnikatelskou, s.r.o.

„Zrealizovali jsme 8 přípravných seminářů, kde jsme mluvili o tom, jak si najít vhodného zaměstnavatele, jak napsat CV nebo zjistit své silné stránky a spousty dalších zajímavých tipů k získání budoucího zaměstnání,“ doplnil Jan Kelar, expert na odborné vzdělávání.

Děkujeme za spolupráci všem zapojeným školám a firmám a těšíme se na nový školní rok i navázání nových partnerství s dalšími firmami a školami.