Poděkování pracovníkům USAR týmu

14. 02. 2023

Hasici 27.9. foto 1 | Poděkování pracovníkům USAR týmu

Za celý MS pakt bychom rádi poděkovali všem pracovníkům z USAR týmu a jejich pejskům, kteří pomáhají v Turecku. Dávejte na sebe pozor a vraťte se nám v pořádku domů.

Povolání hasič mezi žáky letí. Často si ale nikdo z nich nedovede představit, co vše tato práce obnáší, protože hasič se nejen specializuje na hasební a záchranné práce při výjezdech, ale také zachraňuje a vyprošťuje osoby, zvířata a majetek při dopravních nehodách, živelných pohromách, ekologických haváriích a dalších událostech. Více informací o tomto povolání pak můžete najít na našem webu: https://msk.mujzivotposkole.cz/profese/hasic-ka.  

Snažíme se žákům toto náročné povolání maximálně přiblížit, a proto společně s HZS z celého Moravskoslezského kraje pořádáme pro základní školy exkurze, kde se vše potřebné dozví.  

IMG 20191031 093444 | Poděkování pracovníkům USAR týmu