Osmáci na exkurzi v call centru

13. 06. 2023

DSC 0012 | Osmáci na exkurzi v call centru

V tomto roce jsme měli možnost uspořádat 2 exkurze do LogiCallu díky projektu OKAP II. Naše žáky čekalo mnoho zajímavých aktivit, jako prohlídka prostor včetně úžasného dětského koutku, prezentace o finanční gramotnosti, soutěžní kvíz a diskuse s pracovníky. Exkurzí se účastnili žáci 8. tříd ZŠ Krnov, Dvořákův okruh a ZŠ Krnov, Žižkova, spolu s paní Šárkou Neugebauerovou, ředitelkou OHK Bruntál.  

Žáci si díky exkurzi udělali lepší představu o tom, jaké služby lze outsourcovat na call centra. Seznámili se s výhodami, které zaměstnanci LogiCallu mají, a dozvěděli se více o náplni jejich práce, školeních, kterými procházejí, a o podpoře, kterou v rámci pracovního prostředí dostávají. Bylo jim ukázáno, že call centrum může být příjemné pracoviště, kde lze strávit mnoho let a zároveň si užívat práce.  

Byl to skvělý a obohacující zážitek pro všechny!