On-line veletrh středních škol se opět hlásí o slovo

14. 01. 2022

to learn g7b8f98b59 1920 | On-line veletrh středních škol se opět hlásí o slovo

Online veletrh středních škol Moravskoslezského kraje 2021/2022 pokračuje druhou etapou. Se středními školami a nabídkou jejich oborů se deváťáci mohou opět seznámit v termínu od 17. do 25. ledna.

„Do projektu je zapojeno více než 120 středních škol z celého kraje, které se budou postupně prezentovat podle okresů, ve kterých sídlí. Každý z okresů má vyhrazen vlastní termín on-line videohovorů, které se uskuteční vždy od 10 do 18 hodin,“ přiblížil Martin Navrátil, ředitel MS Paktu zaměstnanosti. Online veletrh organizuje Moravskoslezský pakt zaměstnanosti ve spolupráci s Úřadem práce ČR, Moravskoslezským krajem, středními školami, se zaměstnavateli a dalšími partnery.