Lucie Czudková

Lucka se po studiích na Fakultě informatiky a managementu přesunula k oboru Veřejná správa a regionální rozvoj. Již během studentských let se naplno ponořila do práce v bankovním sektoru a přes deset let vedla týmy ve dvou známých českých bankách. Právě tam objevila kouzlo personálního managementu, což ji následně vedlo k doplnění studia oboru Andragogika na Pedagogické fakultě.

Od roku 2022 působila v MS paktu jako poradce pro rozvoj spolupráce základních a středních škol se zajímavými organizacemi regionu s cílem propojení formálního a praktického vzdělávání. Od roku 2024 je expertem pro tvorbu vzdělávací strategie v projektu Trautom, specializuje se na komunikaci s firmami v Moravskoslezském kraji, poradenskou a konzultační činnost.

Lucie Czudková

Expert pro tvorbu vzdělávací strategie

+420 725 502 791

lczudkova@mspakt.cz