Návštěva zástupců SP ČR, MPO a MS Paktu v Brose CZ, spol. s r.o.

04. 12. 2019

IMG 1936 1 scaled 1 | Návštěva zástupců SP ČR, MPO a MS Paktu v Brose CZ, spol. s r.o.

Společnost Brose CZ, zapojená v pilotním projektu MS Paktu zaměřeném na ověřování prvků duálního vzdělávání v praxi, hostila ve středu 27. listopadu zástupce Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR), Ministerstva průmyslu ČR (MPO) a MS Paktu ve svém nově zbudovaném Středisku odborného vzdělávání.

Za SP ČR se prohlídky vzdělávacího zázemí a pracoviště zúčastnila viceprezidentka p. Milena Jabůrková, zástupce ředitelky sekce oblasti vzdělávání p. Miloš Rathouský a regionální manažer p. Petr Holica, z MPO se jednání zúčastnila p. Anna Juřicová a za MS Pakt pak Petr Czekaj a Honza Kelar.

V prezentaci, ve vlastním krátkém videofilmu a při neformální diskusi zástupci společnosti Brose CZ představili koncepci zabezpečení odborného vzdělávání a přípravy žáků středních škol oboru elektrikář na svém pracovišti. Díky nadstandardnímu zázemí a vlastní motivaci zaměstnanců se daří připravovat 6 žáků druhého a 6 žáků třetího ročníku přímo v prostředí firmy a pod vedením vlastního instruktora z řad zaměstnanců firmy.

image 7 | Návštěva zástupců SP ČR, MPO a MS Paktu v Brose CZ, spol. s r.o.