MS Pakt se zúčastnil 10. setkání teritoriálních paktů zaměstnanosti v Chebu

21. 06. 2022

IMG 0615 rotated 1 | MS Pakt se zúčastnil 10. setkání teritoriálních paktů zaměstnanosti v Chebu

10. setkání teritoriálních paktů zaměstnanosti v Chebu pod záštitou Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje se uskutečnilo v druhém červnovém týdnu. A MS Pakt byl u toho!

Ze strany jednotlivých paktů zaměstnanosti byly představeny zajímavé přístupy k řešení spolupráce firem a škol nebo práce s migranty z Ukrajiny. „Moravskoslezský pakt zaměstnanosti představil kolegům například aplikaci Můj život po škole a některé kraje projevily vážný zájem pro její rozšíření také do svých regionů,“ uvedla Kateřina Tvrdá z MS Paktu. Obohacení o zajímavé přístupy a řešení problémů na pracovním trhu, ale bylo vzájemné.

IMG 0615 | MS Pakt se zúčastnil 10. setkání teritoriálních paktů zaměstnanosti v Chebu