Aktuální dění

MS PAKT přichází s pomocí při změně zaměstnání obyvatel Moravskoslezského kraje

4. 11. 2020

Vrámcisituace v letošním roce se Moravskoslezský kraj rozhodl podpořit obyvatele Moravskoslezského kraje při změně jejich zaměstnání. Projekt Moje místo v MSK má za cíl pomoct lidem při změně v jejich profesním životě jednoduše a efektivně. 

Projekt Moje místo v MSK je rozdělen na dvě stěžejní části, kdy první tzv.profesní poradenstvíje službou, kterou mohou bezplatně využít obyvatelé Moravskoslezského kraje pro získání kvalitní podpory při změně zaměstnání. Druhou část si blíže představíme v dalším článku. 

Zaměstnanci, kteří jsou ohroženi ztrátou zaměstnání, uvažují o změně práce, či jsou již aktuálně nezaměstnaní pak díky profesnímu poradenství budoumít možnost využít poradenských služeb online či osobně. Poradenstvíje přizpůsobenona míru klientasširokou škálou služeb. Může se jednatnapříkladokariérové poradenství, pomoc při hledání a zprostředkování zaměstnání, přípravu na pracovní pohovor či konzultaci životopisu. 

Zaměstnanci pracující v Moravskoslezském kraji tak mohou zdarma a na jednom místě najít podporu při nelehké změně v jejich profesním životě. Proto, aby tato změna byla co nejefektivnější a člověk našel práci, která bude pro něj opravdu ta pravá využije letitých zkušeností poradců MS PAKT.