MS PAKT přichází s pomocí při změně zaměstnání obyvatel Moravskoslezského kraje

04. 11. 2020

profesni poradenstvi | MS PAKT přichází s pomocí při změně zaměstnání obyvatel Moravskoslezského kraje

V rámci situace v letošním roce se Moravskoslezský kraj rozhodl podpořit obyvatele Moravskoslezského kraje při změně jejich zaměstnání. Projekt Moje místo v MSK má za cíl pomoct lidem při změně v jejich profesním životě jednoduše a efektivně.

Projekt Moje místo v MSK je rozdělen na dvě stěžejní části, kdy první tzv. profesní poradenství je službou, kterou mohou bezplatně využít obyvatelé Moravskoslezského kraje pro získání kvalitní podpory při změně zaměstnání. Druhou část si blíže představíme v dalším článku.

Zaměstnanci, kteří jsou ohroženi ztrátou zaměstnání, uvažují o změně práce, či jsou již aktuálně nezaměstnaní pak díky profesnímu poradenství budou mít možnost využít poradenských služeb online či osobně. Poradenství je přizpůsobeno na míru klienta s širokou škálou služeb. Může se jednat například o kariérové poradenství, pomoc při hledání a zprostředkování zaměstnání, přípravu na pracovní pohovor či konzultaci životopisu.  

Zaměstnanci pracující v Moravskoslezském kraji tak mohou zdarma a na jednom místě najít podporu při nelehké změně v jejich profesním životě. Proto, aby tato změna byla co nejefektivnější a člověk našel práci, která bude pro něj opravdu ta pravá využije letitých zkušeností poradců MS PAKT.