MS Pakt prezentoval své služby na veletrhu středních škol v OC Futurum

18. 11. 2022

IMG 3054 | MS Pakt prezentoval své služby na veletrhu středních škol v OC Futurum

Náš stánek se minulý týden připojil k 43 středním školám z regionu a stánku z Moravskoslezského kraje.

MS Pakt na veletrhu pomáhal zejména žákům, kteří potřebovali poradit, k jakému druhu studia mohou nejlépe využít své schopnosti a silné stránky. Naši psychologové a kariérní poradci umožnili zájemcům zorientovat se v síti středních škol a představili jim zajímavé profese, které náš kraj nabízí včetně chytré aplikace Můj život po škole https://www.mujzivotposkole.cz/, jež je šitá na míru právě žákům devátých tříd.

IMG 3049 | MS Pakt prezentoval své služby na veletrhu středních škol v OC Futurum

Pro žáky, kteří termín propásli, máme dobrou zprávu, že o informace o školách nepřijdou! Od 21. do 30. 11. 2022 se mohou připojit k on-line veletrhu https://veletrh-skol.msk.cz/, kde bude ještě širší nabídka škol. Veletrh společně připravují Moravskoslezský kraj, MS pakt zaměstnanosti a Úřad práce ČR.