MS Pakt přesídlil do zrekonstruované prvorepublikové vily na Varenské ulici v Ostravě

05. 04. 2022

P1010103 scaled 1 | MS Pakt přesídlil do zrekonstruované prvorepublikové vily na Varenské ulici v Ostravě

MS Pakt po dlouhých jedenácti letech mění své působiště. Z kancelářských prostor na ulici Výstavní přesídlil do zrekonstruované prvorepublikové secesní vily od architekta Bohumila Židlického na ulici Varenské, která se nachází v blízkosti areálu Městské nemocnice Ostrava.

„Na stěhování se podílel celý zaměstnanecký tým MS Paktu se zapojením osmi žáků oboru truhlář ze Střední školy stavební a dřevozpracující v Ostravě. Pod vedením zkušeného učitele odborného výcviku Romana Vrožiny jim šla práce od ruky a všem moc děkujeme za jejich aktivní pomoc zejména při montáži nového nábytku,“ doplnil Martin Navrátil, ředitel MS Paktu.

P1010103 1 | MS Pakt přesídlil do zrekonstruované prvorepublikové vily na Varenské ulici v Ostravě

Slavnostní kolaudace nových kancelářských prostor se zúčastnila i majitelka vily Sylva Zuštíková a architektka Eva Blažková, která MS Paktu vytvořila návrh vnitřního vybavení. Všem zúčastněným děkujeme za spoluúčast a těšíme se na novou pracovní etapu v prostorách této krásné historické budovy v blízkosti centra Ostravy.