MS Pakt a Ostrava Expat Centre spolupracují v oblasti kariérového poradenství cizinců

14. 04. 2022

Foto MS Pakt Expat centre nahledovy 1 1 | MS Pakt a Ostrava Expat Centre spolupracují v oblasti kariérového poradenství cizinců

Ostrava Expat Centre iniciuje bezplatnou veřejnou informační službu pro cizince i pro firmy z regionu, které je zaměstnávají. Zabývá se podporou a lákáním talentovaných profesionálů ze zahraničí, pomáhá těm, kteří se stěhují do regionu a je tady i pro cizince, kteří v regionu už nějakou dobu žijí.

247410274 591910805347954 8827433668538125894 n | MS Pakt a Ostrava Expat Centre spolupracují v oblasti kariérového poradenství cizinců

„Těší nás, že za necelé tři roky fungování Ostrava Expat Centre, se nám podařilo uskutečnit několik úspěšných projektů. Zejména máme radost z vytvoření relokační aplikace, která pomáhá cizincům se začleněním do regionu. Zorganizovali jsme také 50 různých eventů a vytvořili databázi 65 firem, které nabírají i česky nemluvící zaměstnance,“ uvedl Anton Husovský z MS Paktu, který současně působí i v ostravském Expat Centre a aktivně propojuje činnost a spolupráci obou neziskových organizací.

Kompletní nabídka služeb centra je k dispozici na webu Ostrava Expat Centre.