Moravskoslezský pakt zaměstnanosti se stal samostatným zapsaným spolkem

14. 02. 2019

jednani Moravskoslezskeho Paktu zamestnanosti 3 | Moravskoslezský pakt zaměstnanosti se stal samostatným zapsaným spolkem

Náš velký den nastal, jsme zase o krok dále a s radostí Vám oznamujeme, že od 4. února jsme již samostatným zapsaným spolkem s vlastní právní subjektivitou.

V Moravskoslezském kraji působíme od roku 2005 a narůstající počet úkolů si vyžádal vznik samostatné organizace. Tento krok nám umožní ještě intenzivněji se věnovat svěřeným úkolům a cílům v oblasti zajištění dostatku lidí v perspektivních oborech, jejich přípravě a motivaci. Zabýváme se odborným vzděláváním, spoluprací škol s firmami, kariérovým poradenství pro mladé i osoby ohrožené na trhu práce. Na našich webových stránkách budou i nadále k dispozici aktuální informace o trhu práce a další zajímavosti.

Děkujeme všem, kteří nám drželi a drží palce.