Květen byl měsícem konferencí se zaměřením na spolupráci škol a firem

09. 06. 2022

DSC8328 | Květen byl měsícem konferencí se zaměřením na spolupráci škol a firem

MS Pakt na konci května rozjel své aktivity naplno.

Zúčastnil se zajímavých konferencí, jejichž hlavním pojítkem byla spolupráce škol a firem. Konferenci Invest More v Kompresorovně na Landeku organizovala společnost Moravskoslezské Investice a Development, a.s. a HR Congress v hotelu Imperial, jehož součástí bylo předání cen School Friendly 2021, organizoval Klub personalistů Moravy a Slezska. Obě akce se konaly pod záštitou Moravskoslezského kraje, který reprezentoval Stanislav Folwarczny, náměstek pro oblast školství.

DSC8328 1 | Květen byl měsícem konferencí se zaměřením na spolupráci škol a firem

„Byli jsme součástí zajímavého programu, na kterém jsme se podíleli. Odnesli jsme si spoustu nových informací o budoucnosti vzdělávání a firem,“ doplnil Jan Kelar z MS Paktu.