Aktuální dění

Květen byl měsícem konferencí se zaměřením na spolupráci škol a firem

9. 6. 2022

MS Pakt na konci května rozjel své aktivity naplno.

Zúčastnil se zajímavých konferencí, jejichž hlavním pojítkem byla spolupráce škol a firem. Konferenci Invest More v Kompresorovně na Landeku organizovala společnost Moravskoslezské Investice a Development, a.s. a HR Congress v hotelu Imperial, jehož součástí bylo předání cen School Friendly 2021, organizoval Klub personalistů Moravy a Slezska. Obě akce se konaly pod záštitou Moravskoslezského kraje, který reprezentoval Stanislav Folwarczny, náměstek pro oblast školství.

„Byli jsme součástí zajímavého programu, na kterém jsme se podíleli. Odnesli jsme si spoustu nových informací o budoucnosti vzdělávání a firem,“ doplnil Jan Kelar z MS Paktu.