Kariérové poradenství pro pedagogy základních a středních škol se rozjelo i na Karvinsku

28. 04. 2022

Image upr | Kariérové poradenství pro pedagogy základních a středních škol se rozjelo i na Karvinsku

Již třetí společný workshop pro pedagogy ze základních a středních škol z okresu Karviná se konal ve čtvrtek 21. dubna v Bohumíně. Hlavním tématem workshopu byly psychologické metody v kariérovém poradenství, s kterými účastníky seznámily psycholožka Andrea Harazinová a kariérová poradkyně Vendula Jasioková.  „Pedagogové ocenili především přínos do praxe a výstupy, které dále využijí při práci s žáky,“ doplnila Simona Matisová z MS Paktu. Vzdělávání pedagogů probíhá již v okrese Bruntál, Karviná a nově odstartuje 4. května také v okrese Frýdek – Místek.

Image upr | Kariérové poradenství pro pedagogy základních a středních škol se rozjelo i na Karvinsku