Jaké vysoké školy preferují žáci středních škol v MS kraji a podle čeho se rozhodují?

03. 04. 2019

programming 3460032 1920 | Jaké vysoké školy preferují žáci středních škol v MS kraji a podle čeho se rozhodují?

MS Pakt zpracoval analýzu, ve které se dozvíte, jaké vysoké školy preferují žáci středních škol v MS kraji se zájmem o elektrotechniku a informatiku, podle čeho se při výběru vysoké školy rozhodují a jaké informační kanály pro hledání informací o studiu na vysoké škole nejčastěji využívají.

Analýza vychází z dotazníkového průzkumu, kterého se zúčastnilo více než 1 300 respondentů. Hlavním a pozitivním zjištěním je, že nejpreferovanější volbou žáků středních škol v MS kraji se zájmem o studium elektrotechniky a informatiky na vysoké škole, představuje Fakulta elektrotechniky a informatiky na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava.

Zpracovanou analýzu naleznete v sekci „Dokumenty“.