Jak ovlivnila sektor služeb covidová opatření?

29. 09. 2022

to do g2f45bdd77 1920 | Jak ovlivnila sektor služeb covidová opatření?

Výzva s názvem Přizpůsobit se!!! hledá firmy ze sektoru služeb v Moravskoslezském kraji ochotné se podílet na dotazníkovém šetření.

„Jde o výzkumný projekt, který se zaměřuje na chování firem ze sektoru služeb v době covidu a jejich adaptaci na restriktivní opatření v nouzovém stavu. Našim cílem je oslovit firmy, které nám zodpoví dotazník jak covidová opatření ovlivnila jejich fungování,“ doplnil Jan Kurnik z MS Paktu zaměstnanosti. Zájemci o zapojení do dotazníkového šetření se mohou přihlásit na mail jkurnik@mspakt.cz.

Věříme, že výzkum může přinést užitečné informace pro identifikaci rizikových oblastí v sektoru služeb a vytvořit návrhy možných opatření, které v případě další pandemie pomohou snáze tento problém řešit