Inspirující workshop pro středoškoláky

16. 10. 2023

IMG 4913 | Inspirující workshop pro středoškoláky

Propojení dvou škol a vznik inspirujícího workshopu!

Naše cíle byly jasné – propojit dvě školy, Střední školu polytechnickou, Havířov-Šumbark, a Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu Ostrava, a poskytnout našim studentům nesrovnatelnou příležitost seznámit se s oblastí podnikání a inovací. 

Lektor workshopu, Jan Adam Plaček, z Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, přinesl bohaté zkušenosti a znalosti v oblasti podnikání a techniky. Jeho přednáška byla inspirací pro všech 19 účastníků ze 4. ročníku elektro a strojařských oboru.  

Během workshopu jsme společně pracovali na vizích podnikání, záměrech a cílech, které jsou klíčem k úspěchu.

Děkujeme všem za podporu a těšíme se na další spolupráci!