Grafický přehled středních škol v Moravskoslezském kraji je k dispozici nejen pro nerozhodnuté uchazeče o studium

25. 02. 2022

college student gf8c416908 1920 | Grafický přehled středních škol v Moravskoslezském kraji je k dispozici nejen pro nerozhodnuté uchazeče o studium

Hledáte obor či školu pro své dítě? Chcete si na poslední chvíli před uzávěrkou přihlášek ještě ověřit informace, jaký je počet žáků v daném oboru v konkrétní škole nebo jaký je podíl dívek a chlapců v oboru?

Chcete se podívat na webové stránky školy nebo na facebookové stránky školy či Instagram školy a nedaří se vám tyto odkazy dohledat? Pomůže vám graficky zpracovaný přehled všech středních škol v Moravskoslezském kraji.

„Kliknutím na webu lze jednoduše filtrovat obory, okresy, místa, formy studia a dostat se tak ke konkrétním údajům o příslušném oboru na škole. Prostřednictvím prokliku na web Infoabsolvent jsou k dispozici i údaje o předpokládaném počtu přijímaných uchazečů ke studiu a další užitečné informace,“ doplnila Hana Bartoňková z MS Paktu.