Exkurze ve firmě FBT logistics

28. 02. 2023

Foto FBT 4 | Exkurze ve firmě FBT logistics

Víte, kam chodí kamiony spát? Žáci opavských základek, už ano. Zúčastnili se totiž exkurze ve společnosti FBT logistics, která se zabývá vnitrostátní i mezinárodní kamionovou přepravou.  

Tříhodinový bohatý program nebyl žádná nuda. Žáci se dozvěděli, jaké pracovní pozice společnost nabízí. Nezapomnělo se ani na bezpečnost provozu. Poté následovala prohlídka, při které mohli na vlastní oči vidět, jak funguje dispečink dopravní společnosti, jak probíhá servis kamionu a jako speciální bonus byla projížďka v kamiónu.  

Na závěr byl pro žáky připraven vědomostní test. Otázky se týkaly informací, které byly sděleny v průběhu exkurze. Tři nejlépe tipující byli odměněni hodnotnými cenami. 

Foto FBT 5 | Exkurze ve firmě FBT logistics