Den strávený ve firmě Pickering Interfaces, s.r.o.

11. 10. 2023

IMG 4837 | Den strávený ve firmě Pickering Interfaces, s.r.o.

Více než 60 nadšených žáků ze Základních škol a Středních škol, společně se svými pedagogy, mělo jedinečnou příležitost prozkoumat svět elektroniky a technologií během celodenní exkurze ve firmě Pickering Interfaces, s.r.o. 

Co je firma Pickering Interfaces? Jedná se o britskou firmu, která má svou pobočku v České republice v Bystřici a Třinci. I přes rychlý růst výroby a počtu zaměstnanců si firma stále zakládá na rodinných hodnotách a osobním přístupu, a to jí dělá jedinečnou.  

Specializuje se na výrobu elektroniky a vytváří vysoce kvalitní zařízení pro testovací a měřící průmysl. Jejich produkty jsou klíčové pro identifikaci, měření a regulaci výrobních procesů, a to s ohledem na nejvyšší standardy kvality. 

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili tohoto skvělého dne!