Predikce trhu práce

obálka

První on-line výstupy budou k dispozici již počátkem roku 2019.

Jsme součástí týmu odborníků podílejícího se na realizaci projektu „Predikce trhu práce – KOMPAS“ (více informací o našich projektech naleznete v sekci „Projekty“ našeho webu), který si klade za cíl vytvořit udržitelný systém spolehlivých predikcí a monitoringu trhu práce na národní a krajské úrovni.

Výstupy tohoto projektu budou sloužit:

• veřejné správě – pro nastavení vzdělávacího systému s ohledem na budoucí potřeby trhu práce,
  • zaměstnavatelům – v jakém množství a v jaké kvalitě můžeme očekávat lidské zdroje,
  • žákům, studentům a lidem volících si svou budoucí kariéru – jaká povolání a za jakých podmínek budou do budoucna perspektivní.

Budeme vám přinášet aktuální informace o předpokládaném vývoji trhu práce v Moravskoslezském kraji, o tom, které obory studia budou v budoucnu perspektivní a jak efektivně plánovat v oblasti lidských zdrojů s ohledem na vývoj trhu práce.

ms pakt 8 | Predikce trhu práce v MS kraji

Marek Gavenda

Analytik trhu práce

+420 724 280 395

mgavenda@mspakt.cz

S čím vám můžeme poradit?

Odeslání tohoto formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů