Cross border seminář v Rize

21. 11. 2022

1669055188506 | Cross border seminář v Rize

Naši kolegové Kateřina Tvrdá a František Hodný měli tu čest účastnit se třídenního semináře pro kariérové poradce a učitele – Cross border seminar v Rize. #CBSRiga2022

Cross border seminář je jedinečným setkáním kariérových poradců a lektorů z více než 10 evropských zemí, kde si mohou vyměnit své odborné znalosti a inovativní poradenské postupy.  

Naše Katka a František, zde nemohli chybět, proto Českou republiku reprezentovali společně se skvělou partou poradců Pavla Frňková, Michaela Mrázová a Veronika Kirchnerová z JCMM Kariérový rozvoj, Lucie Václavková, Jana Klekar, Lucka Zárubová.

S kolegy si vyměnili zkušenosti týkající se kariérového poradenství a společně se účastnili sérii vzdělávacích workshopů, které pro ně byly velice přínosné. 

Účast českým poradcům hradilo české centrum Euroguidance CZ, za což jim velice děkujeme. 

❗ ❗ ❗ POZOR ❗ ❗ ❗
Dnes je poslední možnost k přihlášení na konferenci, kterou pořádá Euroguidace, dne 30. 11. 2022 na Česká zemědělská univerzita v Praze si přijďte poslechnout zajímavý program, kde mimo jiné uslyšíte například Evu Baloch-Kaloianov (Euroguidance Rakousko) nebo Daniela Hailemariam (Hailermariam Consulting, Švédsko).
✔ Registrace zde: https://lnkd.in/edhdhkEc