Aktuální dění

Chystá se největší online veletrh středních škol v MS kraji

29. 10. 2021

Setkání v online prostoru umožní získat hlavně žákům 9. tříd základních škol podrobné informace a konkrétní představu o studijních příležitostech. Součástí prezentace budou přehledné informace o škole a studijních oborech, nebude chybět ani prostor pro konzultace a zvídavé otázky jednotlivých zájemců o studium.

„Střední školy se budou postupně prezentovat podle okresů, ve kterých sídlí. Každý z okresů má vyhrazen vlastní termín on-line videohovorů, které se konají vždy od 10 do 18 hodin,“ vysvětluje Martin Navrátil, ředitel MS paktu zaměstnanosti.

Veletrh středních škol, konaný pod záštitou náměstka hejtmana kraje Mgr. Stanislava Folwarczneho, se uskuteční od 15. do 24. listopadu 2021 na webu https://veletrh-skol.msk.cz/.

Online veletrh středních škol Moravskoslezského kraje organizuje MS kraj ve spolupráci s Moravskoslezským paktem zaměstnanosti a Úřadem práce ČR.