Cesta k zaměstnání je díky MS Paktu snazší

19. 09. 2022

Cesta k zamestnani | Cesta k zaměstnání je díky MS Paktu snazší

Najít cestu k zaměstnání bude pro žáky středních škol díky nové aplikaci daleko jednodušší.

Aplikace Cesta k zaměstnání je navíc středním školám k dispozici zcela zdarma.

„Chtěla bych poděkovat za veškerou zpětnou vazbu v rámci testovacího režimu, která nám pomohla vychytat poslední uživatelské nedostatky. S radostí nyní oznamuji, že aplikaci mohou střední školy začít plně využívat,“ uvedla Kateřina Tvrdá z MS Paktu s tím, že bude nabízet bezplatné modelové hodiny a školy se mohou hlásit prostřednictvím emailu ktvrda@mspakt.cz.

A jen „appkou“ to nekončí! Výhledově jsou v plánu i workshopy pro pedagogy, kteří se budou chtít s aplikací seznámit. Aplikace vznikla v rámci projektu OKAP II a je dostupná na webu https://cestakzamestnani.cz/.