ODBORNÁ PŘÍPRAVA

Pomůžeme vám se zapojením žáků do odborné přípravy v prostředí firem a zvýšíme jejich uplatnitelnost na trhu práce. Propojíme vás s firmami.

Stále zvažujete, jak zkvalitnit a posílit odborné vzdělávání na vaší škole? Chcete maximálně využít potenciálu firem v této oblasti? Poskytneme vám metodickou a koordinační podporu pro nastavení praktického vyučování žáků na pracovištích firem v optimální míře a v souladu se školními vzdělávacími programy.

Mezi klíčové faktory ovlivňující další uplatnitelnost vašich žáků a studentů na trhu práce z pohledu odborné přípravy patří zejména:

• hlubší propojení firemního a školského prostředí,
  • společné definování obsahu oborů a zaměření odborné přípravy žáků a studentů,
  • spolupráce při odborném výcviku.

Rozvíjející se spolupráce s firemním prostředím vám přinese také další benefity, jako jsou motivační příspěvky pro žáky, stáže pedagogů ve firmách apod.

Připojte se ke školám a k firmám, které duální vzdělání v našem kraji již realizují.

Jan Beneš
+420 775 904 384 jbenes@mspakt.cz