POMŮŽEME VÁM S HLEDÁNÍM ZAMĚSTNANCŮ

Zprostředkujeme vám zaměstnance nebo studenty na odbornou stáž tak, aby co nejlépe splňovali vaše požadavky.

Budete se i vy v budoucnu potýkat s nedostatkem lidí v konkrétním oboru? Už teď nemáte dostatek zaměstnanců? Přivedeme vás přímo do škol, kde můžete představit svou poptávku nebo vás propojíme s potenciálními zaměstnanci.

V současné době realizujeme několik projektů zaměřených na zvýšení uplatnitelnosti lidí na trhu práce. Zaměřujeme se nejen na mladé do 25 let, kteří si teprve svou profesní dráhu volí, ale také na zkušené lidi nad 50 let, kteří jsou neocenitelní svými zkušenosti v nejrůznějších oblastech. Spolupodílíme se na tvorbě legislativních norem a snažíme se tak systematicky měnit podmínky na trhu práce v našem kraji v lepšímu.

Více informací naleznete v sekci „Projekty“ nebo vám vaše otázky rád zodpoví některý z našich odborníků. Další informace o našem týmu se dozvíte v sekci „O nás“.

Martin Navrátil
+420 725 736 355 mnavratil@mspakt.cz